Hakkımda

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

aydoganKendim hakkımda bahsetmeyi hiç becerememişimdir. Öyle ki zamanın Facebook’u Yonja‘da yine böyle bir kendim hakkında bir şeyler paylaşacağım bir yere: “Kendim hakkımda bişi bilmiyom bilen yazsın aşağıya xD” gibi bir şey yazmışım. 2005-2006 yılları, ergenliğin tavan noktası tabii. Bu sefer öyle yapmayacağım ufak ufak kendimi tanıtmaya başlayıp hakkımda bir şeylerden bahsedeceğim. Ben de bilmiyorum yazının devamı nasıl gidecek.

Adım Aydoğan. Sıcak bir yaz akşamı falan değil 20 Eylül 1993 tarihinde İzmir Karşıyaka‘da doğmuşum. 3. sınıfa kadar Sabaha Ahmet Tabak İlköğretim Okulu‘nda, devamında ise Ekrem Hayri Üstündağ İlköğretim Okulu‘nda okudum. İlkokul bitince liseye hemen bu okulun yanındaki Bayraklı Lisesi‘nde başladım. Burada da rahat duramadım tabii 10. sınıfa kadar burada okuduktan sonra Gaziantep Lisesi‘ne geçip orada bitirdim lise hayatımı. Evet Gaziantep’e taşındım bu arada. Gaziantep hakkında yazılarımı görebilirsiniz bloğumda. Şu anda Zirve Üniversitesi‘nde İngilizce Öğretmenliği okuyorum boş boş duruyorum çünkü okuduğum üniversite kapatıldı.

Nelerden hoşlanırım, ne yaparım?

“Müzik olmazsa olmazım,müziksiz yaşayamam…” değil tabi ki. Olmasa da yaşarım ben. 🙂 Her hangi bir müzikal ensturman çalmıyorum ama küçükken kaşıkları tencerelere vururmuşum. Geçenlerde bi çocuk çıktı Yetenek Sizsiniz’e. Baha adında tatlı, tombik bi çocuk. Bebekliğinde anne babası farketmiş çocukta bişiler var, almışlar bateriyi çocuğa döktürüyo bu yaşta. O zamanlar bana bi bateri alınsa şu anda Megadeth’de çalıyor olabilirdim. Şimdi Guitar Hero‘da çalıyorum bateri. Oğuzhan Çetin sağolsun sayesinde keşfettim Guitar Hero’yu. Gitarla başladım nasıl olduysa bi anda drum master oldum. (Şaka şaka o kadar iyi çalamıyorum)

Sevdiğim müzik türleri diye bi tarifte bulunamayacağım. Kulağıma hoş gelen her türlü müziği dinleyebilirim. Az çok bilgi sahibi olmak için Spotify profilim. #

Bilgisayar ile tanışmam 1999-2000 yılına dayanıyor sanırım. Kuzenimin bilgisayarında oyun oynararak tanıştım bilgisayarla. DOOM 3D, Mitdown Madness, FIFA 99, Need For Speed 2 SE ve bir de scooterlu bir oyunu oynadığımı hatırlıyorum o yıllarda. İnternet ile 5. sınıfta tanıştım. Modem yoktu o zaman dial-up bağlanıyordum. Hey gidi günler.

Bu aralar Bilgisayar’da ne yapıyorum?

Sürekli bir şeyler öğrenme çabasındayım. Bu aralar web tasarımdan: HTML, CSS, PHP, jQuery. Masaüstü programlamadan JAVA öğrenmeye, kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Arada oyun da oynuyorum. Aslında kısa bir süre öncesine kadar daha çok oyun oynardım. Şu anda sadece Battlefield 3 ve GTA IV oynuyorum.

Simdilik bu kadar yeterli gibi. Belki daha sonra daha detaylı tanıtırım kendimi. 🙂

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir